Úřední deska

Vyvěšeno 20.05.2018, sejmuto 05.06.2018

Vyvěšeno 20.05.2018, sejmuto 05.06.2018

Vyvěšeno 20.05.2018, sejmuto 05.06.2018

Vyvěšeno 28.12.2017, sejmuto 31.12.2018

Vyvěšeno 1.2.2017, sejmuto 31.12.2018

Vyvěšeno 28.8.2017, sejmuto 30.6.2018

Vyvěšeno 1.7.2017, sejmuto 30.6.2018

Vyvěšeno 09.04., sejmuto 31.12.2018

Vyvěšeno 12.03., sejmuto 31.12.2018

O úřadu

Text o úřadu

urad

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo fotka

Starosta

Ing. Josef Trhlík

Místostarosta

Ing. Jaroslav Smazal

1. Místostarosta

Martin Weis

Zastupitelé

Jiří Anderle

Jiří Kaas

Radek Štangl

Jan Krammer

Zpět nahoru